středa 17. srpen 2022 11:36

eu10

eu11

eu12

Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily, z. s.

Kontakt.adresa: Nádražní 213, 513 01 Semily                                                                      IČO 49294555

Tel: 481625414, 737642258, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                    č.ú.: 1262419359/0100

                                                                                                       

V Semilech 2021-01-21

 

 

 

Hezký den,

hlásím, že jsme dnes dokončili vyúčtování všech dotací z loňského roku, vrátili nevyčerpané prostředky a připravili několik projektů pro rok letošní. Vidíte, že jsme velcí optimisté a chceme být připraveni pro případ, že by se epidemiologické podmínky i díky očkování začaly zlepšovat a my se mohli pozvolna vracet k běžnému životu.

V loňském roce jsme byli nuceni zcela vypustit festival Patříme k sobě a aktivity nabízené školám (turnaje, prevence). Z dalších asi dvanácti plánovaných aktivit jsme nakonec uvedli do života šest. Před Vánoci dokonce proběhl Mikulášský víkend na Benecku. Všechny akce byly uzpůsobeny okolnostem a zdá se, že se účastníci na našich setkáních nenakazili.

První čtvrtletí roku 2021 zatím velké naděje neskýtá. Přesto zůstáváme v kontaktu s potenciálními účastníky festivalu. Poslední březnový víkend tradičně patřívá společnému výletu. Ten bychom raději posunuli na pozdější dobu (duben - červen). Neuvažujeme zatím ani o Masopustních čajích, nevylučujeme ale, že taneční odpoledne zorganizujeme poté, co dojde k rozvolnění. První akcí, kterou připravíme hned, jak se PES přesune do 3. stupně, je valná hromada.

O všech nabídkách vás budeme průběžně informovat.

V tuto chvíli vám přeji trpělivost, zdraví a hodně vzájemné tolerance.

 

 

Jaroslava Boudná

                                                          

 

© podkrk.eu