středa 1. duben 2020 6:13

eu10

eu11

eu12

Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily, z. s.

Kontakt.adresa: Nádražní 213, 513 01 Semily                                                                      IČO 49294555

Tel: 481625414, 737642258, mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                     č.ú.: 1262419359/0100

                                                                                                       

  

 

 V Semilech 2019-08-21

 

            Vážení přátelé,

 

Po delší době vás opět zdravím a sdělím některé informace a nabídky:

Víte, že další, 22. ročníku festivalu Patříme k sobě 2019 proběhl v dubnu úspěšně a je vyúčtován. Se všemi závazky jsme se úspěšně vypořádali.

V červnu, rovněž úspěšně proběhl na semilském náměstí další ročník prezentační akce   s názvem Tak to umíme my! , kterého se letos účastnili krom tradičních aktérů i přátelé ze Slatiňan a Rábů. Školních dětí a dalších návštěvníků jsme napočítali více než 220.

A pak jsme už dokončovali všechna vyúčtování, psali další žádosti o finance. Víte, že proběhla na podporu Podkrkonošské akce Pomáhej pohybem z Nadace ČEZ, kde už bylo stanoveného cíle dosaženo a tímto bych vám chtěla za případnou pomoc poděkovat. Rovněž jsme vás informovali o stále probíhající sbírce Pozvedněte slabé z Nadace Euronisa.

 A nakonec bych vám chtěla sdělit, že konečně po dvou letech přišly finanční prostředky z evropských fondů na náš projekt Patříme k sobě  na rok 2017, takže jsme se vypořádali i s půjčkou, kterou nám Město Semily poskytlo.

A teď už, co připravujeme:

Škola volá, volá škola – 2. září  sál Radnice v Semilech

Tradiční akce určená především prvňáčkům, jejich starším i mladším kamarádům při příležitosti prvního školního dne. Je připraveno loutkové divadelní představení, drobné dárky a ceny v tombole.

            Jičín město pohádky – 12. září Jičín

Polodenní zájezd Dětských center ze Semil a z Jilemnice na tento festival do nedalekého Jičína. Pokud byste se měli zájem s dětmi připojit, spojte se prosím s ředitelkami těchto zařízení, zda budou mít v autobusu pro vás místo.

            Vítejte na farmě – 14. září Semilský Ostrov

Hry, soutěže nejen pro děti v rámci Semilského Pecnu

Krakonošův trojboj – 19.ročník 25. září ZŠ Dr. F. L. Riegra Semily

Sportovní klání, určené hendikepovaným především ze zařízení sociálních služeb a speciálních škol. Na tuto akci hledáme několik dobrovolníků na pomoc při akci samotné.

Turnaj v přehazované – 17. října Sportovní centrum Semily

Jedná se o turnaj v přehazované, doplněný o orientační běh jednotlivců, určené žákům praktických a speciálních škol, pořádaná ve spolupráci s Domy dětí a mládeže v Semilech a Turnově.

           Dále připravujeme Bowlingový turnaj (předběžně 9.11.). Mikulášské čaje, vánoční výlet.

Připravujeme samozřejmě i Mikulášskou víkendovku, ale POZOR!! Je změna termínu. Letos se víkendovka bude konat o týden dříve, než bylo zamýšleno a to 22. – 24. listopad 2019 v hotelu Žalý.

     Na setkání s Vámi na akcích Podkrkonošské se těší

      

Jarka Boudná, Věra Picková

 

© podkrk.eu