středa 1. duben 2020 6:16

eu10

eu11

eu12

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA  PRO FOKUS SEMILY

 

Ve spolupráci s cestovní kanceláří DIANA Group Tour

 

 

Země :                 Chorvatsko, Drvenik, Makarská riviéra

Termín :               sobota 15. 6. – sobota 22. 6. 2019

PENZION ADRIA

Penzion se nachází v části Gornja Vala, v blízkosti hotelu Hani, cca 10 m od pláže, která je z části stíněna stromy. Pokoje jsou vybaveny standardně, mají WC, sprchu, minichladničku a balkon. Studio s minikuchyňkou za příplatek.

HOTEL DRVENIK PALACE

Hotel se nachází v části Gornja Vala, nedaleko penzionu Adria, cca. 50 m od pláže, která je z části stíněna stromy. V hotelu je k dispozici výtah. Pokoje jsou nově a moderně vybaveny, mají WC, sprchu, klimatizaci, vysoušeč vlasů, minichladničku, TV a balkon.

HOTEL HANI

Hotel se nachází v části Gornja Vala, v blízkosti penzionu Adria, cca. 10 m od pláže, která je z části stíněna stromy. V hotelu je k dispozici výtah. Pokoje jsou moderně vybaveny, mají WC, sprchu s masážními panely, vysoušeč vlasů, minichladničku, TV a balkon. Možnost dokoupení klimatizace na recepci hotelu.

VILA JADRANKA

Vila se nachází v části Gornja Vala, vedle hotelu Hani, cca. 10 m od pláže. Studia a apartmán jsou vybaveny kuchyňským koutem a lednicí, sprchou, WC, TV, klimatizací a balkonem.

VILA NATALIJA

Vila se nachází v části Gornja Vala, za penzionem Adria, cca. 50 m od pláže. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem a lednicí, sprchou, WC, TV, klimatizací a balkonem. 

 

 S POLOPENZÍ                 cena za osobu / týden  

PENZION ADRIA                  6990

HOTEL DRVENIK PALACE     7590

HOTEL HANI                      7990 

 

BEZ STRAVY                   cena za osobu / týden

VILA JADRANKA                3790

VILA NATÁLIJA                  3390

 

Konečná cena zahrnuje: 7x ubytování systémem FORTUNA, 7x polopenze (neplatí pro vilu Jadranku a Natáliji), povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., služby delegáta, parkování, pobytovou taxu, dva večery s chorvatskou hudbou v penzionu Adria.

Stravování: snídaně švédský stůl, večeře výběr z menu a salátový bufet.

Fakultativní příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2790,-Kč/osoba), příplatek za jednolůžkový pokoj činí 30% (platí pro penzion Adria a hotel Hani), příplatek za studio (minikuchyně) v penzionu Adria ( 350,-Kč/osoba). K ubytování bez stravy je možnost dokoupení polopenze (490,-Kč/osoba/den, večeře (320,-Kč/osoba/den) v penzionu Adria nebo v hotelu Hani.

Pořadatel zájezdu : DIANA GROUP-TOUR s.r.o., Tyršova 48, 513 01 Semily, IČ: 62064592

 

© podkrk.eu