sobota 4. únor 2023 13:51

  SM

 

  LBK

 

eu10

eu11

eu12

Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily

Kontakt.adresa: Nádražní 213, 513 01 Semily IČO 49294555

Tel: 481625414, 737642258, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. č.ú.: 1262419359/0100 u Komerční banky

                                                                                       

                                                                                                                                                          V Semilech 2016-03-21

 

              Vážení přátelé,

 děkuji všem, kteří od posledního mého dopisu zaslali členské příspěvky.  Hned po té, co proběhla valná hromada nás čekalo hektických šest týdnů, během nichž jsme psali žádosti na naši činnost.

Na únorové čaje přijelo o něco více tanečníků, než na lednové, ale napřesrok začátkem roku taneční odpoledne uspořádáme nejspíš jen jedny.  Málo zájemců se přihlásilo i na jarní výlet, i když ve Starých Hradech se na nás prý  moc těšili.  Zájezd jsme museli zrušit. Zatím nemáme téměř žádné ohlasy na společný zájezd k moři.

         V brzké době propukne 19. ročník festivalu Patříme k sobě.  Prologem bude tradiční vernisáž výstavy. Přijďte se podívat v pondělí 4.dubna v 17 hodin do vestibulu nové semilské radnice na Riegrově náměstí.  Pozvání na festival přijalo 21 zařízení a škol a vystoupí na 250 účastníků. Těšíme se na to, že se přijedete podívat v 15,30 na semilské náměstí nebo (i)  v 18 hodin do KC Golf na vystoupení prvního festivalového dne. Druhý večerní koncert bude letos ve čtvrtek 14.4. ve Vysokém nad Jizerou. Přijít se můžete podívat i na  všechny koncerty pro školy nebo na středeční (13.4.2016) diskotéku. Přikládáme pozvánku, kde je podrobně uveden výčet všech festivalových událostí.  Těšíme se na vás!

      Doufáme, že druhý letošní jednodenní výlet se již vydaří.  Zveme Vás do termálů polských Cieplic. Lázně se nacházejí v lázeňském centru  Jeleni Gory. Vzhledem k datu,  které jsme pro výlet vybrali, by měl být k dispozici již celý areál.  Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete přihlášku  obratem. Příprava zahraničního zájezdu je vždy náročnější a nechceme přípravy odkládat až na poslední chvíli. Lázně jsou bezbariérové a počítáme i s objednáním autobusu s plošinou pro vozíčkáře.

     Na poslední červnové úterý jsme připravili další ročník open air události  Tak to umíme my! Touto cestou oslovujeme zejména všechna zařízení s pozvánkou na pomoc při zajištění tradičních rukodělných dílen.  Počítáme i s vystoupeními na na Riegrově náměstí. v Semilech. Svoji účast oznámily semilské školy, do dílniček se chtějí zapojit s prvňáčky a druháčky. V hledišti uvítáme všechny členy i přátele zdravotně postižených. Nenechte si ujít tuto událost, která v Semilech na konec školního roku již neodmyslitelně patří.

        Na setkání s Vámi na akcích Podkrkonošské se těší

                                                                                                             

Jarka Boudná, Věra Picková 

© podkrk.eu