pondělí 2. říjen 2023 0:19

  SM

 

  LBK

 

eu10

eu11

eu12

Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily

Kontakt.adresa: Nádražní 213, 513 01 Semily IČO 49294555

Tel: 481625414, 737642258, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. č.ú.: 1262419359/0800

                                                                                       

                                                                                                                                                          V Semilech 2015-09-29

 

Vážení přátelé,

 

Tentokrát se ozýváme v krátkém odstupu, abychom upřesnili již avizované nabídky akcí naší společnosti do konce roku 2015.

Ještě jednou připomínáme podzimní výlet do Mladé Boleslavi.  Potvrďte prosím telefonicky, jestli se připojíte. Zatím došlo jen málo přihlášek a byla by škola nevyužít podpory donátorů. Jedeme již v sobotu 10.října 2015 (z Jilemnice v 8, ze Semil v 8,30 a z Turnova v 9 hodin). Chceme navštívit bazén a automobilové muzeum.

V sobotu 7.listopadu 2015 nás čeká Bowlingový turnaj o pohár Podkrkonošské společnosti. Jedná se o odpolední akci v Sedmihorkách.  Nabídka je v příloze dopisu. Věříme, že i letos bude velký zájem.

Přikládáme i nabídku na tradiční a oblíbenou Mikulášskou víkendovku na Žalém. Příjezd do hotelu Žalý v pátek 27.listopadu 2015 odpoledne. I letos pro děti připravuje tým Terezky bohatý program. Chybět nebudou masáže, cvičení, sauna, nedělní pohádka, sobotní diskotéka a samozřejmě  Mikulášská nadílka. Ceny jsme zachovali stejné jako v předchozích letech.

Kdo by chtěl navštívit odpolední čaje spojené s návštěvou Mikuláše, zveme Vás do KC Golf v Semilech  ve čtvrtek 3.prosince 2015 v 15 hodin.

V samém závěru roku plánujeme již tradiční zájezd na divadelní představení. Tentokrát jsme vybrali představení Jedenácté přikázání (znáte z filmů pro pamětníky) se Sašou Rašilovem v hlavní roli. Do Prahy za divadlem vyrazíme ve středu 30.prosince 2015 odpoledne (odjezd ve 12 hodin z Jilemnice, zastávky v Semilech a Turnově). Představení bude ve Stavovském (dříve Tylově) divadle několik kroků od Václavského i Staroměstského náměstí, takže nevynecháme ani pražské vánoční trhy.

Prosím, nenapínejte nás a co nejdříve se přihlašujte na nabízené akce, abychom mohli vše zajistit k vaší spokojenosti.

Jen pro Vaši informaci uvádíme, že jsme podzim zahájili s velkým nasazením. Hned prvního září proběhla pro prvňáčky loutková představení v Semilech, Jilemnici i Lomnici nad Popelkou. 10.září vyrazily dva autobusy z Jilemnice a Semil za pohádkou do festivalového Jičína. V sobotu 12.září na farmu Podkrkonošské otevřenou při příležitosti Semilského pecnu zavítalo více než 500 návštěvníků, z toho téměř 200 dětí plnilo „farmářské úkoly“.   23.září zaplnilo sportoviště ZŠ dr.Fr.Lad.Riegra v Řekách 100 soutěžících se zdravotním postižením, aby změřili své síly v Krakonošově trojboji. Na 21.říjen jsme připravili turnaj v přehazované doplněný o orientační běh. Přihlášky z praktických škol se pozvolna scházejí. 

Věříme, že i zbývající letošní akce osloví řadu z Vás a těšíme se na společné zhodnocení roku 2015 na Valné hromadě, kterou chystáme na přelom ledna a února opět do Semil.    

Za Podkrkonošskou Vás srdečně zdraví a na setkání na akcích se těší

  

                                                                                  Jaroslava Boudná

 

 

© podkrk.eu